"Zaginiona księgarnia"


📚 Czy kiedykolwiek marzyliście o odkryciu magicznej księgarni pełnej niezwykłych tajemnic? 🌟📚


Dla mnie byłoby to spełnieniem moich dziecięcych marzeń, więc z ogromną przyjemnością sięgnęłam po książkę, która mogła mi to umożliwić 🌟📖


Przy cichej ulicy w Dublinie ukryte jest takie zapomniane i niebywale klimatyczne miejsce wokół, którego roztacza się magia książek 📚


Brzmi wspaniale prawda, ale najpierw zacznijmy od zaparzenia herbaty, bo przecież "dobra opowieść zawsze zaczyna się od herbaty", a potem przenieśmy się do świata wykreowanego przez Evie Woods 📖


Bo przecież "...książki to coś więcej niż słowa na papierze...są bramami wiodącymi w inne miejsca, do innego życia" 📚


Jeśli lubicie historie z pogranicza realizmu magicznego, w których kluczowym elementem fabuły jest motyw książek w książce okraszony odrobiną tajemnicy, to "Zaginiona księgarnia" skradanie Wasze serce, tak jak moje 🤗


Ale, ale ta opowieść, to nie tylko historia o książkach, ale przede wszystkim o odkrywaniu siebie oraz magii ukrytej w codzienności.


Ttrójka bohaterów - Opalina, Martha i Henry - zbyt długo pozostawali na uboczu, pogodzeni z rolami jakie przyniosła im ze sobą ich szara rzeczywistość.


W momencie, kiedy postanawiają coś zmienić w swoim życiu, los prowadzi ich do miejsca, gdzie czeka na nich niezwykła księgarnia. 


To tam pośród zapomnianych książek, odkrywają, że ich własne historie są równie fascynujące jak te, o których czytają w książkach.


Przenosząc się do świata literatury, poznają niezwykłe sekrety i przekonują się, że nic nie jest takie, jakim się wydaje na pierwszy rzut oka.

"Zaginiona księgarnia" to opowieść o ich podróży do własnych pragnień i marzeń ukrytych na dnie serca oraz magii ukrytej wśród regałów z książkami.


Jeśli wierzysz w niezwykłą moc literatury i tęsknisz za odrobiną czarów w swoim życiu ta książka Cię oczaruje 📖


"Z książkami tak już jest, że pomagają Ci wyobrazić sobie życie większy i lepsze, niż sam mógłbyś sobie wymarzyć".


📖 To jak macie ochotę zaparzyć herbatę i sięgnąć po "Zaginioną księgarnię"? 


Współpraca patronacka z Wydawnictwem Insignis
 

Komentarze

mój instagram

Popularne posty