"Córki tęczy" Hanna Cygler

 💭 Wierzycie w kobiecą solidarność?

*Córki tęczy* mogą nie wiedzieć o swoim istnieniu, mieszkać w zupełnie innych zakątkach świata, zajmować się innymi sprawami, a jednak będzie je łączyła niesamowita siostrzana więź. Coś nieuchwytnego, a jednocześnie niesamowicie trwałego.

*

Będą one miały podobne plany i marzenia, w ten sam sposób będą postrzegały miłość, przyjaźń i relacje rodzinne. Będą w końcu tak samo wolne, silne i niezależne. 

*

To piękna więź, więc warto wypatrywać swojej bratniej duszy, chociaż jak to w życiu bywa czasami bardziej niż nasze plany to właśnie przeznaczenie ma wpływ na to kogo spotykamy na swojej drodze.

*

Tak było w przypadku Joy i Zuzanny. Te dwie z pozoru tak różne kobiety odnajdą między sobą taką właśnie nieuchwytną więź, która pomoże przetrwać im nawet te najtrudniejsze momenty w życiu. Przede wszystkim da jednak siłę do walki o własne szczęście.

*

Najnowsza książka Hanny Cygler to przepiękna opowieść o kobiecej solidarności, która pozwala na nowo uwierzyć w siebie i odnaleźć siłę, aby odmienić własne życie. 

*

Trzyma w napięciu, zachwyca, zaskakuje, otula ciepłem i wzrusza. To naprawdę ciekawie prowadzona powieść obyczajowa z nutką kryminału, która przywraca nam wiarę w drugiego człowieka. 

*

Serdecznie polecam 📖 Komentarze

  1. Książka czeka już na mnie na czytniku. Mam nadzieję, że wkrótce uda mi się ją przeczytać.

    OdpowiedzUsuń
  2. Świetna książka, która daje dużo do myślenia.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

mój instagram

Popularne posty