niedziela, 14 lipca 2019

*szczęście w miłości *


Jak skutecznie poradzić sobie z ograniczeniami, które utrudniają życie uczuciowe, stworzyć satysfakcjonujący związek i umiejętnie budować dobre, wspierające i zadowalające relacje partnerskie.


Jeśli zastanawiasz się nad przyczyną swoich nieudanych związków, albo właśnie teraz stoisz na rozstaju dróg, ponieważ chcesz kochać i być kochaną, a tkwisz w nieudanym i mało satysfakcjonującym związku, ta książka jest właśnie dla ciebie. Joanna Godecka stworzyła kolejny poradnik, który tym razem poświęciła miłości, a właściwie wyjaśniła od czego zależy szczęście w miłości... Okazuje się, że odpowiedź jest banalnie prosta...Wszystko zależy od nas samych... To jak siebie traktujemy ma ogromny wpływ na to jak odbierają nas inni. Zatem aby stworzyć prawdziwy i szczęśliwy związek należy najpierw pokochać samą siebie. Zaakceptować swoje wady i docenić zalety. Wtedy jesteśmy gotowe na to, aby podzielić się z kimś naszym szczęściem. Mamy dobre podstawy do tego, aby nasz związek był szczery, prawdziwy, pełen miłości i akceptacji. Ja mam to szczęście, że już taki znalazłam, ale wcześniej popełniałam liczne błędy, o których opisze Joanna Godecka. Może gdybym miała możliwość przeczytania jej poradnika dużo wcześniej udałoby mi się ominąć niektóre z nich...  A może tak miało być i każde doświadczenie mnie czegoś nauczyło, zresztą nie o mnie teraz mowa ;-) Jeśli tylko macie ochotę dowiedzieć się jakie techniki terapeutyczne i triki prawdziwego coacha sprawią, że spojrzycie na siebie inaczej zachęcam was do lektury. Joanna Godecka krok po korku opisuje jak odkryć w sobie gotowość do miłości i umiejętność przyciągania do siebie wartościowych ludzi. Okazuje się, że to sztuka, której można i trzeba się nauczyć. "Szczęście w miłości" to ciekawie napisany poradnik dla tych wszystkich, którzy nadal poszukują szczęścia w miłości. Polecam!

moja ocena książki 5/6
moja ocena okładki 4/6


Joanna Godecka "Szczęście w miłości"
Wydanie I
Warszawa 2019
MUZA SA Za możliwość przeczytania książki dziękuję Wydawnictwu Muza :-) :-) 
4 komentarze :

 1. Wiem, że jest wiele, osób które lubi czytać takie poradniki, więc na pewno znajdzie on szerokie grono swoich zwolenników. 😊

  OdpowiedzUsuń
 2. Pewnie tak ;-) :-) Pozdrawiam ciepło :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sama chętnie przeczytam ten poradnik :)
  Pozdrawiam
  www.wspolczesnabiblioteka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Daj znać czy ci się podobał. Pozdrawiam serdecznie :-)

   Usuń