* współpraca *

Z wielką przyjemnością nawiążę współpracę z wydawnictwami, autorami, portalami, czasopismami, księgarniami, innymi blogami, markami lub sklepami ☺☺  Zauroczyć może mnie wiele rzeczy ☺ Chętnie o nich napiszę ☺ i udostępnię recenzję na swoim blogu ☺

 Swoje recenzje piszę po dokładnej lekturze danej ksiażki lub wnikliwym zapoznaniu się z daną rzeczą lub produktem. Nie tworzę na siłę lukrowanych tekstów. Moje recenzje mimo iż bardzo  pogodne są jednak subiektywne, szczere i rzetelne.

Nie planuję recenzować tylko i wyłącznie książek. Uwielbiam także filmy, muzykę, fotografię, czekoladę i tulipany. Nie wyobrażam sobie dnia bez aromatycznej kawy i pysznej herbaty. Podobno mam bzika na punkcie torebek i oryginalnych dodatków :-) Otaczam się rzeczami, które są nietypowe, mają duszę i są funkcjonalne :-) Mam już sporą kolekcję kubków i filiżanek, ale nadal uważam, że mogłabym znaleźć miejsce na jakieś nowe cudeńka ;-) :-) Kocham rzemiosło artystyczne :-) 


 Ze swojej strony oferuję kilka form współpracy:

* Recenzję, którą zamieszczam zarówno na swoim blogu, jak i na zewnętrznych portalach
* Objęcie swoim patronatem ciekawej książki
* Wpisy sponsorowane
* Konkursy i rozdania

Kanały promocji, którymi dysponuję:
* blog "Wszystko, czym jestem zauroczona..."
* Instagram
* Facebook
   * Lubimy Czytać 

Zainteresowanych współpracą ze mną zapraszam do kontaktu. Wszystkie pytania i propozycje proszę kierować na adres: muflooneks@gmail.com  Do tej pory zaufali mi:

wydawnictwa :-)        
    

autorzy:

Piotr Barański 
Iza Wojnowska 
Wojciech Kulawski 


księgarnie:


firmy:


sklepy:Bardzo dziękuję wszystkim za zaufanie i współpracę :-) :-) :-)


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz