* Kocia Szajka *


Jeżeli do miłośników kotów dodamy wielbicieli śledzi, to okaże się, że Kocia Szajka ma szansę zawładnąć całym światem - jak na kryminał z pazurem przystało!


Mruczenie kota, to chyba najprzytulniejszy dźwięk jaki znam 🥰 Otula, wycisza, relaksuje i przynosi ukojenie. Tak, my zdecydowanie kochamy koty, a Wy?
*
Powiadają, że wszystkie koty są takie same, ale wszyscy kociarze wiedzą, że to krzywdząca dyskryminacja. Każdy bowiem kot, to przecież prawdziwy indywidualista. Może być łakomczuchem, śpiochem, ryzykantem, wielkim marzycielem lub aktywnym sportowcem. Nigdy nie wiadomo jakiego kota na naszej drodze postawi nam los. Jedno jest pewne koty zawsze chadzają własnymi drogami, no chyba, że założą szajkę i mają swojego przywódcę oraz detektywistyczne zapędy. Takie rzeczy jednak dzieją się tylko w bajkach, ale za to jakich 📖🥰
*
Agata Romaniuk, znana wszystkim jako Pani Wieczorynka, opowiadająca improwizowane bajki na dobranoc na podstawie jednej z nich, napisała rewelacyjną książkę, która po kilku przeczytanych zdaniach całkowicie podbiła nasze serca.
*
Jak już się pewnie domyślacie koty, to jej główni bohaterowie, a wśród nich oczywiście same cudowne indywidualności 😘 Komandos, Lola, Poziomka, Morfeusz, bracia Piksele oraz Bronka to koty, które z ogromnym zapałem pomagają miejscowej policji rozwikłać tajemniczą zagadkę zniknięcia śledzi ze sklepu Pani Macurowej... Jak się już pewnie domyślacie mają przy tym mnóstwo zabawnych przygód. 
*
Ciekawy styl, nutka napięcia, prawdziwa detektywistyczna zagadka, świetne poczucie humoru, wyraziści bohaterowie oraz cudowne ilustracje Malwiny Hajduk sprawiają, że „Kocia Szajka” to prawdziwy czytelniczy hit!
*
Wy także „przybijcie piątkę kociej szajce” i dajcie się porwać detektywistycznej przygodzie. Naprawdę warto! My jesteśmy nią zachwyceni 🥰 To książka z prawdziwym kocim pazurem 😘
*„Kocia Szajka”

autor: Agata Romaniuk
ilustracje: Malwina Hajduk
Wydawnictwo Agora
Wydanie I
2021

moja ocena książki 6/6
moja ocena okładki 5/6
moja ocena ilustracji 5/6Za możliwość przeczytania książki 
dziękuję Wydawnictwu Agora :-)
 

Komentarze

  1. Myślę, że mogłaby spodobać się mojemu siostrzeńcowi.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Myślę, że będzie zachwycony :-) Miłego dnia :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

      Usuń

Prześlij komentarz

mój instagram

Popularne posty