* planer utkany z marzeń *


Zrób pierwszy krok w stronę marzeń razem z Gabrielą Gargaś! 

Będąc mamą, pracując jako neurologopeda i prowadząc bloga bez planowania bym zginęła. Uwielbiam jak wszystko mam przejrzyście rozpisane, dlatego od kilku już lat od września zaczynam poszukiwania idealnego kalendarza i planera. Chodzę, rozglądam się, przeglądam i zastanawiam... Zdecydowanie jestem wymagającym konsumentem ;-) Nie jest łatwo sprostać wszystkim moim oczekiwaniom ;-) Natomiast "Planer utkany z marzeń od Gabrieli Gargaś" zauroczył mnie od pierwszego spojrzenia. Jest po prostu zachwycający. Cudownie wydany, bajecznie kolorowy i magicznie urzekający różnymi praktycznymi rozwiązaniami. Nie znam żadnego innego planera, w którym jest na przykład specjalne miejsce na wpisanie tytułów książek, które chce się przeczytać lub tytułów filmów, które chce się obejrzeć... no bajka :-) Ja jestem zachwycona... Dodatkowym plusem tego planera jest fakt, że można z niego zacząć korzystać w każdym momencie, nie trzeba czekać do stycznia, ponieważ jego właściciel sam uzupełnia sobie w nim poszczególne daty. Jest również gratka dla wszystkich fanów samej Gabrieli Gargaś - premierowe jej opowiadanie :-) Myślę, że nic więcej nie muszę dodawać. Ten planer to prawdziwa perełka. Jestem pewna, że zachwyci każdego, kto po niego sięgnie. Zatem nie ma chyba na co czekać... Zachęcam was do realizowania wszystkich swoich marzeń, oczywiście z planerem od Gabrieli Gargaś ;-) :-) Polecam!

moja ocena planer 6/6
moja ocena okładki 6/6
moja ocena ilustracji 6/6 Gabriela Gargaś "Planer utkany z marzeń"
Wydawnictwo Czwarta Strona
Poznań 2019
Wydanie I


Za możliwość przeczytania książki dziękuję księgarni Tania Książka :-) Zachęcam was zresztą do zapoznania się z całą ofertą bestsellerów i nowości tej księgarni :-)


Komentarze

 1. Ja odkąd jestem na studiach właśnie korzystam z kalendarza książkowego.
  Ten planer ciekawie wygląda, natomiast taką listę książek/filmów można sobie zrobić samemu w dowolnym planerze czy kalendarzu, np. tam, gdzie miejsce na notatki :D.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście,że można, ale ten urzeka dodatkowo tym, że już ją ma 😉🙂

   Usuń

Prześlij komentarz

mój instagram

Popularne posty