* świat dziecka *

...odkąd zostałam mamą zwracam ogromną uwagę na wszystko, co dotyczy dzieci... ... na odpowiednią literaturę, zabawki, jedzenie, przedmioty użytku codziennego... ...a dlaczego postanowiłam zamieścić na swoim blogu stronę świat dziecka... ...ponieważ te wszystkie rzeczy dla dziecka i o dziecku również potrafią zauroczyć... ...tak zauroczyć... :-) ...coś pięknego... ...taki drobiazg a jak cieszy oko ;-) ... ...słodki i uroczy... ...długo szukałam odpowiedniego kompletu filiżanek dla mojej A. :-) ...chciałam żeby był drewniany i w fajnych pastelowych kolorach... ...kiedy znalazłam ten wiedziałam, że to ten właściwy ;-) ... ...moja A. go uwielbia... ...codziennie, kiedy wracam z pracy biegnie do pokoju i woła: "mamuś niunia robi kawu" po czym przybiega do mnie z filiżanką i mówi: "mamu kawu" :-)  
...kolejna drewniana zabawka, którą moja A. znalazła pod choinką... ...i to też była w jej przypadku miłość od pierwszego wejrzenia... ...ze swoim pieskiem spaceruje codzienne po całym mieszkaniu... ...kuchnia do kompletu :-) :-) ... ...teraz A. robi już nie tylko "kawu" ale i "upe" [zupę] ;-) ...jak pytam co robisz odpowiada: "niunia obi upe" 
[ niunia robi zupę] a jak pytam jaką zupę? "dobą" [dobrą] ;-) :-) ... kuchnia tak jak komplet do kawy jest drewniana i w pięknych pastelowych kolorach i moja A. ją  uwielbia :-) :-)  ...

...taką cudną kuchnię znalazłam na www.adaboo.pl super strona i świetne ceny ... zdecydowanie polecam ;-) :-) ...